Розробки

Розробка додаткової функціональності на ABAP

ABAP є розвиненою мовою програмування, одним з головних компонентів програмної платформи SAP. Важливою умовою розробки і підтримки SAP-системи є наявність команди кваліфікованих фахівців, які розробляють програмне забезпечення на внутрішній мові програмування даної платформи – ABAP.

Наша досвідчена команда ABAP-розробників, в сукупності з необхідними ресурсами і потужностями, дозволяє досягти високих результатів в реалізації складних SAP-проектів. Посадові обов’язки ABAP-розробників передбачають їх участь в проектах впровадження систем: створення програм, інтерфейсів, звітів на мові ABAP, їх подальше тестування, документальне оформлення розробок і складання інструкцій для користувачів. У портфоліо нашої команди безліч успішно виконаних проектів, що відрізняються обсягом і рівнем складності. Ми можемо працювати за технічним завданням, складеним Вашим штатним консультантом, або наші аналітики розроблять постановку задачі для програмістів за результатами спілкування з представниками бізнес-підрозділів Замовника.

Багатий досвід, власні перевірені напрацювання, накопичені знання, а також згуртована робота наших програмістів дозволяють реалізовувати найбільш складні та нестандартні проекти.

 

Розробка додатків SAP Fiori

SAP Fiori – інноваційний інтерфейс на основі ролей для будь-яких бізнес-підрозділів, типів завдань і пристроїв, створений з урахуванням сучасних принципів дизайну. Спеціальні інструменти системи дозволяють членам проектної групи SAP швидко створювати інтерактивні додатки і легко ділитися ними з користувачами.