Roll-out і локалізація рішень SAP для України

ROLL-OUT ТА ЛОКАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ SAP: ЯК ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮВАТИ В УКРАЇНІ

Зростання організації, відкриття нових філій та представництв потребує уніфікації процесів та створення стандартизованої ІТ-інфраструктури. Водночас саме успішні рішення із автоматизації бізнес-процесів зумовлюють розвиток компанії. Також стандартизоване рішення дає змогу в будь-який момент запровадити систему в новій філії.

Services_Roll-out &Localization_

Один із ефективних шляхів налагодження роботи – розгортання сучасних систем управління процесами підприємства SAP Business One та SAP S/4HANA – для підтримки операцій в окремих регіонах, цілих країнах або у всьому світі. Це дає змогу швидко впровадити стандартизовані рішення для всіх бізнес-суб’єктів та сформувати послідовний ланцюжок процесів у будь-якій галузі у будь-який момент часу.

 

ТИРАЖУВАННЯ КОРПОРАТИВНОГО ШАБЛОНУ

Компанії, які відкривають дочірні підприємства, філії, планують в певний момент глобалізувати ключові засади обліку господарської діяльності. AGELESS допомагає адаптувати та тиражувати системи SAP для представництв міжнародних компаній в Україні. А українському бізнесу – для представництв за кордонами країни.

Зазвичай тиражування систем від SAP здійснюється планово. Глобальна команда зі впровадження розробляє дорожню карту тиражування системи в різні країни заздалегідь, на кілька років уперед. Адаптація рішення здійснюється локальними партнерами відповідно до вимог законодавства та специфіки ведення бізнесу в конкретній країні.

Під час впровадження реалізуються модулі глобальної ERP-системи, необхідні для діяльності підприємства. В Україні здебільшого це управління:

 • фінансами та контролінг,
 • матеріалами та збутом,
 • виробництвом,
 • логістикою,
 • персоналом та розрахунок заробітної плати,
 • а також бухгалтерський та податковий облік.

Компанія AGELESS має значний досвід із реалізації проектів Roll-out та локалізації рішень SAP. Ми здійснили проекти різного спрямування для низки міжнародних компаній.

Services_Roll-out &Localization_Customers

 

ДОСВІД ТА СПІЛЬНА РОБОТА – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПРОЕКТУ

Досить часто глобальна проектна команда під час підготовки Roll-out в Україні стикається з необхідністю відмовитися від стандартної моделі тиражування системи, відпрацьованої у 3-4 країнах Європи. Особливості фінансового та податкового обліку в Україні, постійні зміни в законодавстві вимагають вивчення специфіки ринку та залучення локальних партнерів.

Тому консультанти AGELESS тісно співпрацюють із глобальною командою в проектах Roll-out. Це є одним із ключових факторів успіху. Наші фахівці впроваджують готовий add-on для виконання вимог законодавства України в SAP (SAP ERP и SAP S/4HANA).

 

ЧОМУ AGELESS?

Консультанти AGELESS мають глибоку експертизу щодо особливостей впровадження проектів Roll-out:

 • доскональне знання українського законодавства;
 • досвід інтеграції локальних вимог із глобальними бізнес-процесами;
 • чіткі комунікації між усіма учасниками проекту з Roll-out та локалізації;
 • дотримання термінів впровадження.

Ми працюємо з 2006 року та постійно працюємо над удосконаленням сервісів, які надаємо національним та міжнародним клієнтам.

Stronger than One

У 2019 році компанія AGELESS, єдина в Україні, вступила до міжнародного альянсу United VARs та стала учасником потужної співдружності, до якої входять 50 постачальників рішень SAP зі 100+ країн світу. Члени United VARs реалізували 300+ міжнародних проектів зі впровадження SAP для 8000+ компаній.

Водночас учасники альянсу є незалежними компаніями. Кожна має власну ринкову стратегію та портфель рішень. Втім всі працюють разом для досягнення спільної мети – зробити міжнародні проекти клієнтів успішними.

Кредо альянсу: «Stronger than one», і це основа філософії United VARs, яку повністю поділяє компанія AGELESS.

Команда

До команди консультантів AGELESS входять понад 50 сертифікованих фахівців, які мають глибоку експертизу в галузі впровадження та розвитку рішень SAP різного спрямування.

Під час планування та здійснення проектів ми працюємо згідно зі стандартами та рекомендаціями SAP, які підтвердили свою ефективність. Пропонуємо стандартні та кастомізовані бізнес-процеси з урахуванням потреб компанії. Наші клієнти отримують готові адаптовані рішення.

Ми робимо акцент на підвищенні ефективності систем, з якими працює бізнес, та дбаємо про подальший розвиток рішень, їхню відповідність актуальним ринковим та технічним вимогам.

Що отримує кожен клієнт AGELESS:

 • користування всіма актуальними можливостями рішень SAP;
 • консолідацію, осучаснення та оптимізацію ІТ-архітектури;
 • гнучкість в управлінні змінами та підвищенні результативності бізнес-процесів;
 • технічну підтримку зі своєчасним та непомітним для користувачів оновленням системи;
 • вивільнення ресурсів підприємства для використання в інших проектах.

Це результат командної роботи фахівців AGELESS у тісному контакті з ІТ-відділом компанії-клієнта. Синергія зусиль та спільна мета сприяють успішному виконанню проектів та поверненню інвестицій.

 

ПРОЕКТ ROLL-OUT: 9 КЛЮЧОВИХ КРОКІВ

Roll-out – це покроковий проект, де кожен етап має чітку черговість виконання. Від цього залежить сумісність локальних та глобальних процесів та результатів. Наприклад, це стосується операцій, які відбуваються за різними правилами бухгалтерського та фінансового обліку в залежності від країни.

Тому до звершення проекту треба підходити максимально зважено, урахувати кожну особливість та пройти через 9 кроків на шляху до успішної та стабільної роботи системи:

 1. Аналіз відповідностей і розбіжностей: законодавчі вимоги та потреби локального клієнта
 2. Глобальний шаблон: компоненти SAP відповідно до функціонального об’єму
 3. Локалізація: впровадження локальних вимог законодавства
 4. Тестування: повне тестування функцій, сценаріїв, інтеграцій
 5. Навчання: підготовка ключових та кінцевих користувачів
 6. Документація: бізнес-процеси, документи для навчання, FSP, TSP
 7. Міграція даних: технічна частина із перевіркою змісту даних замовником
 8. Продуктивний старт: запуск системи та підтримка післяпродуктивного старту 3-5 місяців
 9. Корекція стандартної функціональності та обсягу налаштувань проекту Roll-out

Успішна реалізація Roll-out або проекту з локалізації – пряма зона відповідальності місцевого партнера, який бере на себе відповідальність за своєчасний продуктивний старт із дотриманням усіх специфічних вимог.

Компанія AGELESS готова до нових звершень, спрямованих на більш глибоку інтеграцію України до глобальної економіки та створення комфортної взаємодії між українськими та західними партнерами. Водночас ми зацікавлені допомагати вітчизняному бізнесу успішно адаптуватись у реаліях західних ринків.